Poniżej udostępniamy Państwu do pobrania instrukcje w jaki sposób należy poddawać obróbce płyty MPB. Oprócz tego również udostępniamy kartę techniczną oferowanych przez nas płyt, zasady ich montażu, a także ogólne zasady transportu i przechowywania płyt MPB.

Płyty MPB są łatwe w obróbce. Można je wycinać, a także frezować na różne sposoby. Do ich obróbki używa się tych samych narzędzi co w przypadku obróbki drewna. Jednakże trzeba pamiętać, że te narzędzia muszą być ostre – linia cięcia powinna być prosta, a krawędzie nie mogą nagrzewać się nadmiernie. Majsterkując przy tych płytach, możemy używać śrub samo-wkręcalnych, a także je gwintować. Należy też dodać, iż są one bardzo łatwe w pielęgnacji. Do czyszczenia wystarczy użyć czystej szmatki i delikatnego środka przeznaczonego do pielęgnacji mebli. Blaty z MPB można potraktować również wilgotną ściereczką, a następnie przetrzeć czystą, suchą szmatką.

Obróbka płyt budowlanych MPB
Karta techniczna płyt
Zasady montażu płyt
Przechowywanie płyt wodoodpornych

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies i akceptujesz Politykę Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć