Szafa przesuwna z płyty MPB

Uniwersalność i funkcjonalność

Szafa przesuwna to wygodny element, który swoje miejsce znajdzie zarówno w pokoju dziennym, salonie, sypialni, łazience czy nawet kuchni. Funkcjonalność tego mebla polega na jego uniwersalności, pojemności oraz przede wszystkim kompaktowości - przesuwne drzwi potrzebują znacznie mniej miejsca niż drzwiczki skrzydłowe.

Dlaczego MPB?

Płyta MPB jest doskonałym materiałem, z którego można zbudować niemalże całą szafę przesuwną od podstaw. Ze względu na fakt, że materiał ten cechuje uniwersalność możemy wykorzystać go na półki, szuflady a także przesuwne drzwi. Co więcej, z powodzeniem możemy osadzić na nim lustra, które zwykle umiejscowione są w centralnej części mebla. Dodatkowym atutem tego rozwiązania jest optyczne powiększenie powierzchni pomieszczenia, w którym mieści się szafa. Płyta MPB może służyć też jako front meblowy do wykończenia mebla.

Wykonanie szafy przesuwnej z płyty MPB (płyta HPL)

MPB - szafa na lata

Wysoka wytrzymałość płyty na zewnętrzne uszkodzenia mechaniczne pozwoli cieszyć się meblem przez bardzo długo. Już nie straszne będą przypadkowe uderzenia powodujące wgniecenia i odpryskujące kawałki okleiny czy forniru. Płyta MPB jest wykonana z jednorodnego i bardzo mocnego materiału, dzięki czemu bardzo trudno ją uszkodzić. Co więcej, do czyszczenia powierzchni płyt wystarczy zwykle gąbka nasączona wodą z mydłem; całość nie wymaga pieczołowitej pielęgnacji.

Komentarze ()

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies i akceptujesz Politykę Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć