Szafki ubraniowe to funkcjonalne i estetyczne meble nadające się do każdej szatni w zakładzie pracy, szkole, przedszkolu, w klubie fitness, siłowni, na basenie czy w szpitalu. Podążając za technologią i estetyką takich miejsc właściciele coraz częściej przykładają uwagę do wyglądu tych stanowisk.

Szafki ubraniowe

Obecnie na rynku mamy dostępność do tak dużej gamy produktów, że możemy wybierać wedle uznania, gustu bądź przeznaczonego budżetu. Szafki mogą spełniać różne standardy wielkości dostosowane do danej branży. Różne będą szafki dla odzieży własnej czy socjalne dla odzieży roboczej i ochronnej a szafki dziecięce w przedszkolu lub szkole. Mogą mieć różne pojemności oraz półki czy przegrody w zależności od miejsca z którego korzystamy.

Wyróżniamy takie szafki jak ubraniowe, skrytkowe, szafy w „L”, szafki sportowe lub gospodarcze.

Jeszcze do niedawna popularnym wyposażeniem szatni były szafki metalowe, które na dzień dzisiejszy zostają wyparte przez szafki z materiałów drewnopochodnych. W miejscach gdzie z szafek korzystamy dość często muszą one spełniać wiele warunków. Muszą być trwałe, odporne na wszelkie urazy -zarysowania jak i odporne na wilgoć. W miejscach publicznych ważnym czynnikiem jest odporność na wszelkie skutki wandalizmu.

Każda z szafek posiada zamknięcie, w zależności od wyposażenia patentowe, elektryczne lub magnetyczne. Szafki mogą być zmontowane w całości z płyt drewnianych bądź wykończone nimi same fronty.  Kolory frontów mogą być delikatne i doskonale komponować się z otoczeniem ale również mogą się zdecydowanie wyróżniać kolorem.

Na zdjęciu szafka wykonana z płyty MPB w kolorze Dark Brown (0182).

Zapoznaj się z naszą ofertą: https://hpl-direct.com/8-sklep-internetowy

 

 

Komentarze ()

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies i akceptujesz Politykę Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć