Nowoczesne meble przed Twoim domem - tylko z MPB

Meble ogrodowe z płyty MPB

Jeżeli lubisz spędzać dużo czasu wokół domu oraz na świeżym powietrzu - polecamy samodzielną budowę różnego rodzaju mebli ogrodowych z płyt MPB. Dzięki temu, że materiał jest łatwy w obróbce z takim wyzwaniem poradzi sobie nawet amator majsterkowania, natomiast efekt końcowy będzie nowoczesny i wyróżniający się.

Wytrzymała ławka oraz stolik

Wykorzystanie płyty MPB do tego celu jest zasadne przede wszystkim ze względu na bardzo duża wytrzymałość płyty. Materiał jest odporny na zginanie, przez co np. z łatwością utrzyma nawet kilka osób siedzących na takiej ławce. W tym przypadku zalecamy zastosowanie dodatkowych wsporników pomiędzy przęsłami aby zapewnić stabilność konstrukcji. Planując projekt ławki zachęcamy, aby elementy oparcia były osadzone przynajmniej pod kątem 15° - zapewni to odpowiednią ergonomię i wygodę. Sam montaż powinien odbywać się od bocznych części. Warto wspomnieć, że po zakończonej pracy materiał nie będzie wymagał dodatkowego zabezpieczenia - nawet w miejscach cięcia.

Nowoczesne meble na tarasie

Design i estetyka

Płyty MPB wyglądają bardzo nowocześnie - można je dostosować zarówno do otoczenia o klasycznym wystroju jak i do innowacyjnych designów. Są dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych, co pozwala to na wkomponowanie ich w otoczenie, m.in. w ogród, przed dom czy nawet na balkon. Jeżeli balustrada balkonowa również wykonana jest z MPB to efekt końcowy będzie jeszcze bardziej spójny i estetyczny.

Komentarze ()

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies i akceptujesz Politykę Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć